Furious Run 0.8.6 (Android)

Furious Run

Furious Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Furious Run, arabanızla bir yolculuğa çıkarak tüm rakiplerinizi ve engelleri aşacağınız heyecanlı ve eğlenceli bir Android yarış oyunu.

Furious Run, Android telefon ve tabletlriniz üzerinde çılgın ve tehlikeli bir yarış oyunu macerasına hazırsanız hemen indirmeniz gereken ücretsiz bir yarış oyunu. Başladığı anda kaliteli grafikleri iledikkatleri çeken oyunun tamamen ücretsiz olması en büyük artıları arasında yer alıyor.

Oyunu oynadığınız anda sizin de farkedeceğiniz üzere aslında oyunun yapısı sınırsız koşu oyunları ile tamamen aynı. Bu oyundaki amacınız süreceğiniz araba ile en yüksek puanı almak. Tabi siz puanları kaparken önünüze pek çok engel çıkacak. Kimilerini sahip olduğunuz silahlarla yok ederken, kimilerini de zıplayarak aşmanız gerekebiliyor. Bu yüzden oynarken her daim dikkatli olmanız gerekli.

Oyunun hem kontrolleri hem de fizik motoru oldukça sorunsuz çalışıyor. Bu nedenle test ederken oynadığım oyunlarda herhangi bir problemle karşılaşmadım. Fakat çok gelişmiş bir oyun olmadığı için kendi kategorisindeki en gelişmiş oyunlar ile kıyaslamak haksızlık olabilir. Yine de oynarken oldukça heyecnalanacağınızı tahmin ediyorum.

Arkadaşlarınızı da davet ederek kimin daha çok puan yapacağını görebileceğiniz oyunu oynadıkça daha da bağımlısı olmanız ise en kötü özelliklerinden bir tanesi çünkü rekoru kırmak ve geliştirmek için başından kalkamaz hale gelebiliyorsunuz.

Araba ve yarış oyunları oynamak sizi eğlendiriyorsa, Furious Run'u hemen indirmelisiniz.

YORUMLAR