Game About Squares

Game About Squares
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Game About Squares, zihin yoran bölümleriyle öne çıkan bir bulmaca oyunu.

Game About Squares, Android işletim sistemine sahip olan cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, keyifli fakat zorlu bir bulmaca oyunu olarak dikkat çekiyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyun zekaya dayalı oyunlar oynamaktan keyif alan büyük küçük her oyunseverin dikkatini çekecek türden bir atmosfere sahip.

Oyundaki temel amacımız renkli kareleri, kendileriyle aynı rengi taşıyan dairelerin üzerine taşımak. Bölümlere girdiğimizde kareler dağınık bir şekilde sunuluyor. Ekran üzerinde yapacağımız sürüklemek hareketleri ile kareleri hareket ettirebiliyoruz.

Bu noktada dikkat etmemiz gereken en önemli ayrıntı karelerin üstlerinde taşıdıkları ok işaretlerinin yönleri. Kareler, bu ok işaretlerinin gösterdiği yöne doğru hareket edebiliyorlar. Eğer hareket ettirmek istediğimiz kare ihtiyacımız olan yöne gitme yetisine sahip değilse diğer kutuları kullanıp onu ittirebiliyoruz. Oyunun asıl numarası da burada başlıyor. Kareleri birbirlerini engellemeyecek şekilde dizmeliyiz.

Düzinelerce bölüme sahip olan Game About Squares, kısa sürede tükenmiyor olmasıyla da beğenimizi kazandı. Sonuç olarak başarılı bir karaktere sahip olan Game About Squares, bulmaca oyunlarına ilgi duyanların kaçırmaması gereken bir seçenek.

YORUMLAR