Game Booster & Launcher 1.99 (Android)

Game Booster & Launcher

Game Booster & Launcher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Game Booster & Launcher oyun performansını artırmak için kullanabileceğiniz bir uygulamadır

Game Booster & Launcher eğer mobil cihazlarınızda oyun oynamayı seviyorsanız oldukça işinize yarayabilecek bir oyun hızlandırma uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir uygulama olan Game Booster & Launcher eğer Android cihazınızda oyunların tam performans ile çalışamamasından şikayetçiyseniz başvurabileceğiniz bir uygulamadır. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletler belli bellek miktarına sahipler. Oyunlar ise çalışmak için büyük miktarda boş bellek alanına ihtiyaç duyarlar. Eğer belleğiniz düşük öncelikli uygulamalar tarafından işgal edilirse oyunların ihtiyaç duyacağı bellek alanı sağlanamayabiliyor ve bu da oyunlarınızın takılarak çalışmasına neden oluyor.

Game Booster & Launcher ile bellek temizleme işlemini gerçekleştirerek oyunlarınızın Android cihazınız üzerinde tam performans çalışmasını sağlayabiliyorsunuz. Uygulama RAM temizleme işlemini hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilmekte. Game Booster & Launcher ile oyunlarınızı hızlandırmak için yapmanız gereken hızlandırmak istediğiniz oyunları uygulamalar arasından seçmek ve oyun listenize eklemek. Sonrasında bu liste üzerinden hızlandırmak istediğiniz oyunun üzerine dokunuyorsunuz ve oyun hızlandırma işlemi gerçekleşiyor. Game Booster & Launcher siz oyununuzu oynarken arka planda işe yaramayan ve kapanmayan uygulamaları otomatik olarak sonlandırıyor ve oyun performansınızı düşürmelerini engelliyor.

YORUMLAR