Game of Flying: Cruise Ship 3D

Game of Flying: Cruise Ship 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Game of Flying: Cruise Ship 3D mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur

Game of Flying: Cruise Ship 3D çılgın araçları kullanmanıza imkan tanıyan bir mobil simülasyon oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Game of Flying: Cruise Ship 3D içerisinde farklı simülasyon oyunlarının birleştirildiğini söyleyebiliriz. Game of Flying: Cruise Ship 3D hem bir uçak simlatörü hem de bir gemi simülatörü gibi oynanabilmekte; çünkü oyunda uçan tekneleri kullanabilmemize izin veriliyor. Bu araçlarla denizde yol alabilirken dilerdiğimiz zaman uçabiliyoruz.

Game of Flying: Cruise Ship 3D içerisinde 30 farklı görev türü yer alıyor. Bu görevleri tamamladıkça para kazanabiliyoruz. Bu parayla da yeni uçam gemilerin kilidini açabilmemiz mümkün.

Game of Flying: Cruise Ship 3D genel olarak çok detaylı olmayan, basit bir oyun. Oyun grafiklerinin ortalama kalitede olduğu söylenebilir. Farklı bir simülasyon oyunu denemek isterseniz Game of Flying: Cruise Ship 3D'ye göz atabilirsiniz.

YORUMLAR