GameOn Project

GameOn Project
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GameOn Project tercihlerinize uygun yeni oyunlar bulmanızı kolaylaştıran bir mobil uygulamadır

GameOn Project kullanıcılara yeni Android oyunları keşfetme konusunda yardımcı olan bir mobil uygulama.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir yeni oyun keşfetme aracı olan GameOn Project sayesinde aradığınız oyunlara ulaşmanız kolay ve hızlı bir hale geliyor. Normalde mobil uygulamalarımızı Google Play gibi uygulama marketlerinden indiriyoruz. Fakat bu uygulama marketlerinde genel olarak bir düzensizlik mevcut. Yeni çıkan ve hoşunuza gidebilecek oyunları filtreleyemediğiniz gibi arama sonuçları da uygulama sayısından ötürü güveniliro lmayabiliyor. İşte GameOn Project ile bu düzensiz yapıdan kurtulabiliyorsunuz.

GameOn Project bir sosyal platform olarak düşünülebilir. GameOn Project üzerinde kullanıcılar ilk olarak hangi oyunları sevdiklerini belirliyorlar. Sonrasında ise tercihlerinize benzer tercih yapan diğer GameOn Project kullanıcılarının oynadıkları diğer oyunlar analiz ediliyor. Eğer siz bu oyunları denemediyseniz bu alternatif oyunlar size öneri olarak sunuluyor. Böyle uygulama marketleri içerisinde kaybolmadan kendi tercihlerinize yakın oyunları bulabiliyorsunuz.

GameOn Project içerisinde oyunlar kategoriler altında ayrılıyor ve kullanıcılar bu kategorilere göz atabiliyor. Oyunlara puan verip yorum yazabilmek de mümkün.

YORUMLAR