Gamer Post

Gamer Post
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gamer Post, League of Legends oyuncularının, oyun hakkında en güncel haberlere ve Türk takımları hakkında bilgilere ulaşmasını sağlayan kullanışlı ve yararlı bir Android uygulamasıdır.

Gamer Post, League of Legends'ı ister evde ister okulda takip edebilmeniz için geliştirilen yararlı ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

League of Legends oyunuyla ilgili en son haberlere ulaşabileceğiniz uygulama üzerinde tüm profesyonel Türk takımlarının bilgileri yer almaktadır. Takımlar dışında bu takımlarda oynayan en popüler oyuncular hakkında bilgilere de ulaşabileceğiniz uygulama sayesinde oyuncuların yapacağı canlı yayınları görebilir ve takip edebilirsiniz.

Oyun ile ilgili yamalar, gelişmeler, ödüllü yarışmalar ve haberlerin hepsine ulaşabileceğiniz uygulama henüz yeni fakat zamanla oyuncuların ilgisini çekmektedir. Özellikle genç yaştaki oyuncuların ilgisini çeken oyunu okuldayken oynayamasanız bile oyun ile ilgili haberleri uygulama üzerinden takip edebilirsiniz.

Oldukça sade bir arayüze sahip olan uygulama üzerinde istediğiniz konulara rahatlıkla ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Sizde League of Legends oynuyorsanız Gamer Post'u Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR