Gazette

Gazette
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gazette, tüm popüler gazeteleri bir araya getirerek okumanızı sağlayan yararlı ve kullanımı pratik bir Android gazete okuma uygulaması.

Gazette, gündemi yakından takip etmek isteyen Android telefon ve tablet kullanıcılarının tüm gazeteleri tek bir yerden takip etmesini sağlayan ücretsiz ve yararlı bir uygulama.

Oldukça şık ve sade bir tasarıma sahip olan Gazette, tüm haberleri daha rahat okuyabilmeniz için içeriğe yoğunlaşacak şekilde tasarlanmış. Gündeme dair tüm haberlere erişmenizi sağlayacak gazeteleri Android mobil cihazlarına taşıyan uygulamanın ücretsiz olması artı yönlerinden bir tanesi. Uygulamayı kkişiselleştirerek kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda kullanabiliyorsunuz.

Bir yada birden fazla gazete takibi sağlıyorsanız, Gazette bu iş için yeni kaynağınız olabilir. Uygulama üzerinde istediğiniz neredeyse tüm gazetelere erişebilmek mümkün. Ayrıca uygulama üzerindeki reklamlar da okuma kefinizi bozacak şekilde değil. Bu nedenle reklamlar yüzünden can sıkan uygulamalardan bir tanesi arasında yer almıyor.

Hem Türkiye hem de Dünya gündemini yakından takip ederek güncel bilgilere en kısa sürede ulaşmak istiyorsanız, Gazette uygulamasını Android mobil cihazlarınıza indirerek kullanabilirsiniz. Uygulama içerisinde yer alan gazeteleri aşağıda görebilirsiniz.

Spor Gazeteleri: Fotomaç, Maçkolik, NTVSpor, Sporx, LigTV, AMK

Genel: Akşam, Cumhuriyet, Habertürk, Hürriyet, Milliyet, Posta, Radikal, Sabah, soL, Sözcü, Star, Takvim, Taraf, Türkiye, Vatan, Yeni Akit ve Zaman

Teknoloji: Chip Online, Donanım Haber, indir.com, PCnet, ShiftDelete, Teknoloji Oku ve Webrazzi

YORUMLAR