Gebelik Hamilelik Takibi 1.1.1 (Android)

Gebelik Hamilelik Takibi

Gebelik Hamilelik Takibi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Anne adaylarının hamilelik sürecinde yeni bilgiler öğrenerek sağlıklı bir gebelik geçirebileceği yardımcı uygulama.

Anne adaylarının hamilelik sürecinde faydalanabileceği Gebelik Hamilelik Takibi uygulaması, sağlıklı ve bilinçli bir hamilelik süreci geçirmenizde yardımcı oluyor.

Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabileceğiniz Gebelik Hamilelik Takibi uygulaması, hamileliğin en başından en sonuna kadar sizlere yardımcı bir kaynak olmak için düşünülmüş. Hamileliğin hafta hafta detaylarını öğrenebileceğiniz, kaç aylık hamile olduğunuzu hesaplayabileceğiniz uygulamada doğumunuza kalan gün sayısını da takip edebilmeniz mümkün hale getirilmiş.

Sade ve kolay kullanıma sahip arayüzüyle sunulan Gebelik Hamilelik Takibi, bebeğinizin tahmini doğum tarihini de hesaplamanıza olanak sağlıyor. Bunun için gerekli bölümlerdeki tarihleri doldurmanız yeterli oluyor. Doğuma kalan gün sayısı, hamileliğin kaçıncı hafta ve ayda olduğu, bebeğin tahmini doğum tarihi ve bebeğin tahmini ağırlık ve boyunu tek bir ekran üzerinden takip edebileceğiniz Gebelik Hamilelik Takibi uygulaması ücretsiz olarak anne adaylarının kullanımına sunulmuş durumda.

YORUMLAR