Gem Smashers

Gem Smashers
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gem Smashers, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz sürükleyici bir bulmaca oyunu.

Arkanoid ve BrickBreaker'a benzer bir oyun yapısına sahip olan Gem Smashers, iOS cihazların tersine ne yazık ki Android cihazlara ücretli olarak indirilebiliyor. Oyunun görsel kalitesi ve oyun mimarisinin sürükleyiciliği verilen ücreti görmezden gelmemizi sağlıyor. Açıkçası bulmaca oyunu kategorisinde olup da bu denli kalite sunan çok az oyun mevcut.

Gem Smashers'taki temel amacımız dünyayı istila eden ve herkesi esir alan IMBU isimli bilim adamının planları çökertmek. Bunu yapmak hiç de kolay olmuyor çünkü karşımızda tam tamına 100'den fazla zorlu bölüm var. Neyse ki bu yolda yalnız değiliz.

BAU, Bam ve BOM isimli karakterler bir şekilde IMBU'nun elinden kaçmayı başarıyorlar ve onu yenmek için işe koyuluyorlar. Oyundaki temel görevlerimiz arasında esir alınan arkadaşlarımızı kurtarmak ve dünyayı sonu gelmez esaretten kurtarmak.

Aynı kategoride yer alan oyunlarda görmeye alıştığımız güçlendiriciler ve bonuslar Gem Smashers'ta da yer alıyor. Bu öğeleri toplayarak bölümler esnasında kazandığımız puanları daha yüksek seviyelere çekebiliyoruz.

Her yaştan oyunsevere hitap eden bir oyun yapısına sahip olan Gem Smashers boş zamanlarımızı değerlendirmek için oynayabileceğimiz ideal bir bulmaca oyunu.

YORUMLAR