Gemmy Lands

Gemmy Lands
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eşleştirme oyunlarına şehir kurma seçeneği getiren ücretsiz bir Android oyunu arıyorsanız Gemmy Lands ile iyi vakit geçireceksiniz.

Candy Crush ve Bejeweled tarzı bulmaca oyunları hoşunuza gidiyorsa bu kervana yeni katılan bir Android oyunu ile tanışın. Gemmy Lands, aynı formülü kendine has tarzıyla aktarmayı deneyen yeni bir renkli bulmaca ve eşleştirme oyunu. Bulmaca oyununda elde ettiğiniz başarılar ve puanlarla birlikte kendinize bir şehir de kuruyorsunuz. Türünün benzerleri ile kıyaslandığında Gemmy Lands böylece daha oyun dünyasıyla iç içe bir hava yakalamanızı sağlıyor.

350 tane bölümü olan oyun, bugüne kadar çıkmış olan birçok bulmaca oyununun sahip olmadığı zengin bir başlangıç yapıyor. Diğer oyunlara ek bölümler ancak güncelleme paketleriyle gelmişti ama Gemmy Lands emin bir tutum gösteriyor. Üstelik tüm bu geniş kapsamlı oyun deneyimini sunarken cihazınızda az yer kaplaması başka bir başarı. Bunun en büyük sebeplerinden biri aslında oldukça sade olan grafikler. Oyunun geri adım atan tarafının da gösterişten uzak görsellerin olduğunu söyleyebiliriz. Grafikten kısılıp daha fazla içerik sunulmuş ve bu noktada hangisinin sizin için daha önemli olduğuna sizin karar vermeniz gerekiyor.

Facebook etkileşimi olan uygulama ile sosyal medya üzerinden bağlantı kurmuş olduğunuz dostlarınızla rekabet yarışına girmenizi sağlıyor. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Gemmy Lands, uygulama içi satın almalarla eşleştirme oyunlarında klasik olan ekstra deneme şansları gibi seçenekler sunuyor.

YORUMLAR