Geometry Race 1.1 (Android)

Geometry Race

1.1
Geometry Race
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Geometry Race, fütüristik aracımızla yarış yaptığımız eğlenceli bir beceri odaklı yarış oyunu.

Geometry Race, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde ücretsiz olarak oynanmak üzere tasarlanmış bir yarış oyunu olarak öne çıkıyor. Oyundaki temel amacımız güneşe doğru ilerlemek ve bu esnada karşımıza çıkan engellere çarpmamak.

Oyundaki hedefimizi yerine getirebilmek için hızlı refleksler sergilememiz gerekiyor. Yolumuz üzerinde aracımızı parkur dışına atmak için bekleyen birçok tuzak ve engel bulunuyor. Hızlı akan bir oyun yapısına sahip olduğu için Geometry Race'i öğrenmek kısa zaman alsa da ustalaşması uzun sürüyor. Özellikle bölümler ilerledikçe artan zorluk seviyesi, oyuncuların yeteneklerini sonuna kadar sınıyor.

Oyundaki yegane amacımız engellerden kaçmak değil aynı zamanda gelişigüzel yerleştirilmiş olan puanları da toplamak. İkisini aynı anda yapmaya çalışmak zaman zaman hakimiyeti kaybetmemize sebep oluyor.

Geometry Race'de kullanılan grafikler üç boyutlu olarak tasarlanmış. Buna ek olarak animasyonların da akıcı olması oyunun kalite düzeyini artıran detaylar arasında yer alıyor. Hızlı, dinamik ve aksiyon dolu bir yarış oyunu arıyorsanız Geometry Race'e göz atmanız yerinde olacaktır.

YORUMLAR