Get The Auto

Get The Auto
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Öyle bir oyun düşünün ki, hem GTA'nın fikrini hem de Minecraft'ın zikrini kullansın hem de ücretli olarak kullanıma sunulsun. İşte Get The Auto dediğimiz zaman karşımıza tam olarak da bu çıkıyor. Her iki oyunun popüler olması bir farkındalık yaratmış olacak ki turşu kavonozunda bu iki dev oyun salamuraya yatırılmış. Peki bu illa ki kötü mü sonuçlanmak zorunda? Bana soracak olursanız, cevabım hayır olur. Get The Auto sürpriz bir şekilde eğlendirmeyi başarıyor. Tabii para ödemeyi kabul ederseniz.

Her iki oyunun isminden yola çıkan Get The Auto aslında poligon grafiklerin hüküm sürdüğü bir araba yarışı oyunu. Yapmış olduğunuz şey, Minecraft benzeri bir dünyada araba yarışına katılmak oluyor. Farklı olan kısım ise başarısız tasarlanmış fizik motorları diyebiliriz. Gerçekçilikten uzak fizikler ve kontroller eğlenceyi yanında getirselerdi itirazım olmazdı, ancak rampalardan zıplayan ve birbirilerine çarpan araçların aldıkları şekilleri görünce oyundan soğuyabilirsiniz.

Mobil cihazınızda oynayacağınız bir araba yarışı oyunu için para ödemeyi göze alıyorsanız bu oyuna göz atabilirsiniz. Ancak iyi kalitesi olan düzeyli bir çalışma bekliyorsanız bu çalışmadan kesinlikle uzak durmalısınız.