Getjar

Getjar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Getjar'ı kullanarak fiyatı düşen uygulamaları hızlı bir şekilde takip edebiliyoruz.

Getjar, Android tablet ve akıllı telefon kullanıcılarının hizmetine sunulan ücretsiz bir uygulama ve onlara fiyatları düşen uygulamaları bulmaları konusunda yardımcı olmak üzere tasarlanmış. Bu işlevsel uygulama sayesinde daha önceden ücretli olarak sunulan fakat daha sonra ücretize düşen uygulamaları ve oyunları keşfedebiliyoruz.

Google Play'de binlerce uygulama ve oyun mevcut fakat bunların birçoğu ücretli olarak sunuluyor. Bu sebepten dolayı bazı kullanıcıların çok ihtiyaçları olan veya çok ilgilerini çeken yapımları dahi indirmekten vazgeçebiliyorlar. Getjar bu noktada kritik bir rol üstleniyor ve fiyatı düşen uygulamaları ve mobil oyunları bizlere otomatik olarak haber veriyor.

Uygulamayı kullandıkça ekstra kredi kazanma şansına sahip oluyoruz. Kazandığımız kredileri harcamak içinse Getjar'da sunulan özel bölümde yer alan uygulamaları indirebiliyoruz.

Ücreti düşen uygulamaları keşfetmek istiyorsanız Getjar bu isteğinizi gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz hızlı ve güvenilir bir uygulama.