GM File Manager 0.1.24 (Android)

GM File Manager

GM File Manager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GM File Manager, General Mobile'ın Android cihazları için kullanılabilecek bir dosya yöneticisidir.

GM File Manager, Android işletim sistemine sahip telefonlarınızda kullanabileceğiniz bir dosya yöneticisi olarak karşımıza çıkıyor. Oldukça basit ve etkili araçlara sahip olan GM File Manager ile dosyalarınız daha güvenli.

General Mobile'ın dosya yönetim aracı olarak dikkat çeken GM File Manager, işlevsel özellikleriyle karşımıza çıkıyor. Telefonunuzdaki ya da bulut hesabınızdaki verilere kolayca erişmenizi sağlayan bir uygulama olan GM File Manager, akıllı telefonlarınızdaki işlemlerinizin daha hızlı olmasını sağlıyor. Hızlı kategorileri, kişiselleştirilebilir arayüzü, medya analiz aracı ve daha fazla işlevsel aracıyla oldukça güçlü bir dosya yönetim aracı olarak karşımıza çıkıyor. Kullanımı da oldukça basit olan GM File Manager, dosya transferlerinizin de daha hızlı ve güvenli olmasını sağlıyor. Tabletler için de destek veren uygulamada akıllı telefonunuza hükmediyor ve dilediğiniz tüm işleri kısa bir sürede halledebiliyorsunuz. 

İşlevsel özelliklerle donatılan GM File Manager, tam anlamıyla tüm dosyalarınızı yönetmenizi ve her an ulaşılabilir olmasını sağlıyor. Uygulama ile Google Drive, Dropbox, Yandex Disk ve Mega Cloud gibi popüler bulut depolama servisleriyle bağlantı kurarak dosyalarınızı buralara anında yükleyebiliyor ve dilediğiniz an erişilebilir olmasını sağlıyorsunuz. Ayrıca telefonunudaki çift dosyaslarını uygulama sayesinde bulabilir ve daha fazla alan açabilirsiniz. Farklı temaları, kolay arayüzü, güçlü özellikleriyle GM File Manager sizleri bekliyor.

GM File Manager uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.