Gods of Rome 1.0.0n (Android)

Gods of Rome

Gods of Rome
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gods of Rome mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir dövüş oyunudur

Gods of Rome mobil cihazlar için geliştirdiği Modern Combat 5, Asphalt 8, Dungeon Hunter 5 ve Asphalt 8 gibi başarılı oyunlarıyla tanıdığımız Gameloft tarafından geliştirilmiş yeni bir mobil dövüş oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Gods of Rome'da antik çağlara yolculuk ediyoruz ve fantastik bir maceraya konuk oluyoruz. Oyunumuzun hikayesi tanrılar ve efsanevi kahramanlar arasındaki savaşları konu alıyor. Yunan ve Roma mitolojisinin birleştiği oyunda Zeus, Hades, Athena, Atlas, Medusa gibi tanrılarla Prometheus ve Spartaküs gibi kahramanlar kendilerini köleleştirmeye çalışan karanlık bir güce karşı savaş ve3riyorlar. Bu iş için de arenaya çıkmaları ve rakiplerini birer birer yok ederek yükselmeleri gerekiyor. Biz de kahramanımızı seçerek bu maceraya atılıyoruz.

Gods of Rome'nun göz alıcı grafikleri olduğu söylenebilir. Kahraman modellemelerinde yüksek detay seviyesi mevcut. Ayrıca mekan tasarımları, görsel efektler ve arka plandaki dinamik yapı oyundaki görsel kaliteyi tamamlıyor.

Gods of Rome'da dövüşleri kazandıkça kahramanınız seviye atlayabilmekte ve daha da güçlü hale gelebilmekte.

İLGİLİ LİSTELER VE BLOG YAZILARI

YORUMLAR