Go!Go!Go!:Racer

Go!Go!Go!:Racer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Go!Go!Go!:Racer sonsuz koşu türünde bir yarış oyunudur

Go!Go!Go!:Racer hız limitlerini zorlamanıza imkan tanıyan bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan Go!Go!Go!:Racer'da herşey kahramanımızın arabasına bir serserinin hasar vermesiyle başlıyor. Aracı kullanılamaz hale gelen kahramanımız bu olaydan sonra serseriden intikam almak için and içiyor. Herşeye sıfırdan başlayan kahramanımız asfalt yollara düşüyor, sürüş yeteneklerini geliştirmek için en yüksek hızda kaza yapmadan ilerlemeye çalışıyor. 

Go!Go!Go!:Racer'da temel amacımız benzinimiz bitmekden en uzun mesafe yol almak ve en yüksek puanı toplamak. Trafikte yol aldığımız bu yarış oyununda yoldaki arabalara çarptığımızda hızımız kesiliyor. Bu da sınırlı benzinimizle daha az yol almamız anlamına geliyor. Oyunda bir yandan yarışıp bir yandan yol üstündeki altınları toplayabilmekteyiz. Ayrıca çeşitli bonuslar bize mıknatıs veya süper hızlı yol alma özelliği gibi avantajlar kazandırabiliyor.

Go!Go!Go!:Racer kolay dokunmatik kontrollere sahip. Oyunda tek yapmanız gereken aracınızı sağa veya sola yönlendirmek. Bunun yanında zıplama tuşunu kullanarak araçların üzerinden zıplayabiliyoruz. Oyunun cell-shade türündeki çizgi roman havasına sahip grafikleri ve aksiyon dolu oynanışı hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR