Golden Farm 1.7.3 (Android)

Golden Farm

Golden Farm
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gerçekçi bir çiftçilik dünyasına adım atacağız.

Golden Farm, Android ve İOS platformundaki oyunculara ücretsiz olarak sunulan bir klasik oyundur.

Rengarenk grafiklere ve sürükleyici bir atmosfere sahip olan Golden Farm, bizleri rengarenk bir dünyaya götürerek gerçekçi bir çiftçilik deneyimi sunuyor.

Oldukça zengin içeriklere sahip olan yapımda tarla ekip biçebiliyor, ahırımızda hayvan besleyebiliyor, beslediğimiz hayvanların etinden ve sütünden faydalanabiliyoruz. Seviye sisteminin de yer aldığı mobil klasik oyunda binalar inşa edebiliyor, mevcut olan binalarımızında seviyesini artırarak daha etkili bir hale getirebiliyoruz.

Oyuncular çiftliklerini özelleştirerek kendi zevkine hitap eden bir alan yaratabilir ve bu konudaki hünerlerini sergileyebilirler. Dileyen oyuncular Facebook bağlantısı ile arkadaşlarını da bu çiftçilik oyunana dahil edebilir ve komşu olabilirler. Başarılı olan çiftçiler haftalık olarak lider tablosunda yerini alırken, bu konudaki tecrübesizler ise listenin aşağısına inecekler.

Oyuncular çiftliklerini süsleyebilir ve hoş bir görünüm için farklı tasarımlar deneyebilirler. Altın, elmas ve daha birçok madeninde yer aldığı mobil oyunda meyve ağaçları da dikebileceğiz. Google Play’de mobil oyuncular tarafından ilgiyle oynanan yapım, 500 binden fazla indirmeye saihp. Golden Farm, son güncellemesini 16 Ağustos’ta yarım milyondan fazla oyuncusuna sundu.

YORUMLAR