Golden Manager

Golden Manager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Golden Manager, futbol severlerin Android cihazları üzerinde keyifli ve eğlenceli şekilde oynayabileceği ücretsiz bir futbol menajerlik oyunu.

Golden Manager, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde kendi futbol takım ve kulübünüzü kurarak yöneteceğiniz keyifli bir menajerlik oyunu. Takımınızın teknik direktörü olacağınız oyunda, transferleri de size yapıyorsunuz. Başarılı olmanın yada olamanın tamamen sizin elinizde olduğu oyunda, online olarak dünya üzerindeki diğer oyuncular ile karşılaşıyorsunuz. Böylelikle heyecanı daha da artan Golden Manager'da kendinizi gerçek bir teknik direktör gibi hissedebiliyorsunuz.

Takımın antreman programını, maçlarda oynayacakları taktikleri, maçlardaki bilet fiyatlarını, tranfer edilecek oyuncuları ve daha pek çok detayı siz belirliyorsunuz. Aslında takımın sadece manejeri değil, aynı zamanda başkanı gibisiniz.

Ücretsiz olarak sunulması nedeniyle kısa sürede popüler lmayı başaran Golden Manager'da transfer edeceğiniz futbolcular gerçek isimleri ve takımları ile kullanılıyor. Takımınızın içerisinde bulunduğu lig dışında Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve geliştiricinin kendi oluşturmuş olduğu Kerad Turnuvası'na da katılabiliyorsunuz.

Birden fazla platform desteği sunan Golden Manager'da diğer platformlardaki oyuncular ile oynayabilmenizi sağlayan çapraz platform desteği bulunuyor.

Takımınızda işlerin yolunda gitmesi için popüler firmaların size sunacağı ssponsorluk anlaşmalarını da imzalamanız gerekiyor. Parasını ödeyemediğiniz yada kadroda yer vermediğiniz oyuncuların ise moralleri düşüyor. Bu futbolcuların morallerini düzeltmek de yine sizin göreviniz.

Futbol ile ilgili her detayın bulunduğu ve gerçek anlamda bir menajer gibi hissetmenizi sağlayan Golden Manager futbol menajerlik oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR