GoneMAD Music Player (Android)

GoneMAD Music Player

GoneMAD Music Player
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GoneMAD Music Player zengin özellikleriyle göz kamaştıran bir müzik oynatıcıdır

GoneMAD Music Player eğer mobil cihazınızın standart müzik oynatma uygulaması ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa oldukça işinize yarayacak bir mobil müzik oynatıcı.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize indirip kullanabileceğiniz bir medya oynatıcı olan GoneMAD Music Player zengin özelliklere sahip bir uygulama olarak ön plana çıkıyor. 250'nin üzerinde kişiselleştirilebilir ayara yer veren uygulama ile müzik dinleme keyfini tercihlerinize uygun olarak yaşayabiliyor, tamamen kişiselleştirebileceğiniz bir Android müzik çalara sahip oluyorsunuz.

GoneMAD Music Player'ın öne çıkan özelliklerinin en önemlilerinden biri ekolayzır desteği. GoneMAD Music Player içerisinde yer alan grafiksel ekolayzır sayesinde çalan müziğin ses kalitesinde ince ayarlamalara gidebiliyorsunuz. İster bass sesleri daha güçlü duymak isteyin, ister tiz sesleri daha canlı duymak isteyin grafik ekolayzırı kullanarak ayarlamalar yapabilir, kendi ekolayzır ayarlarınızı kaydedebilir ve kolayca yükleyebilirsiniz. Uygulama içerisinde 16 adet hazır ekolayzır ayarı da bulunmakta. Eğer kulaklıklarınızdan ekstra bass sesler duymak isterseniz GoneMAD Music Player'ın bass güçlendirme özelliği hoşunuza gidecektir.

GoneMAD Music Player içerisinde çalma listeleri oluşturabilir, listelerinizi kaydedebilir ve kolayca yükleyebilir, oluşturduğunuz listeler üzerinde sürükle-bırak yöntemini kullanarak hızlı bir şekilde değişiklikler yapabilirsiniz. Uygulama şarkı oynatırken çalma hızını ayarlamanıza da imkan veriyor. Bu sayede şarkıların veya ses kayıtlarının daha yavaş veya daha hızlı oynatılmasını sağlayabilirsiniz.

GoneMAD Music Player ile hoşunuza giden şarkılara yer imleri yerleştirebiliyor ve bu şarkıları daha kolay bulabiliyorsunuz. Uygulama toplu etiket düzenleme imkanı vermekte.

GoneMAD Music Player'ı 14 gün ücretsiz olarak deneyebiliyorsunuz. Bu süre sonunda uygulamadan memnun kaldığınızda alternatif bağlantılarımızı kullanarak uygulamanın tam sürümünü satın alabilirsiniz.

YORUMLAR