Google app for Android TV (Android)

Google app for Android TV

Google app for Android TV
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Google app for Android TV ile Android tabanlı televizyonunuzdaki içeriklere hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Google’ın mobil işletimi Android ,telefon, tablet ve giyilebilir cihazların yanında televizyonlarda da bulunuyor. Her ne kadar şu anda sadece Philips modellerinde görüyor olsak ta önümüzdeki sene Sharp ve Sony marka televizyonlar da gücünü Android işletim sisteminden alacak ve çok daha fazla Android tv modeli ile karşılaşma, inceleme şansı bulacağız.

Google app for Android TV adlı uygulama ise adından da anlayacağınız üzere Android tabanlı televizyonlarda kullanılabilen Google uygulaması. Televizyonunuzda film, müzik, uygulama ve diğer içeriklere hızlı ve çok basit bir şekilde ulaşmanızı arama uygulaması mobil cihazlardaki gibi çalışıyor. Sadece sesimizi kullanarak Android televizyonumuzdaki içeriklere anında ulaşabiliyoruz. Tabii ki uygulama şu anda Türkçe dil desteği sunmadığından arama yapabilmeniz için İngilizce kelimeler kullanmanız ve kelimeyi doğru bir şekilde telaffuz etmeniz gerekiyor.

Android televizyonunuza ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz Google uygulaması ile arama yapmanın haricinde içerikler (filmler, oyuncular, sanatçılar, uygulamalar ve albümler) arasında gezebiliyorsunuz. Ayrıca herhangi bir şey hakkında bilgi almak için de kullanabiliyorsunuz.

Android televizyona sahipseniz veya almayı düşünüyorsanız Android TV’ler için tasarlanan resmi Google uygulamasını kesinlikle yüklemelisiniz.

YORUMLAR