Gorilla Simulator 3D 1.2.1 (Android)

Gorilla Simulator 3D

Gorilla Simulator 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gorilla Simulator 3D ilginç bir simülasyon oyunudur

Gorilla Simulator 3D oyunculara bir gorili yönetme imkanı veren ilginç yapıya sahip bir simülasyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir goril simülasyonu olan Gorilla Simulator 3D'de temel olarak kendi evini savunmaya çalışan bir gorilin hikayesi konu alınıyor. İnsanlar açgözlülükleri nedeniyle doğayı tüketmeye ve ağaçları kesmeye başladıklarında goril gibi hayvanların yuvası olan ormanı katletmeye başlamıştır. Evlerine yapılan bu saldırı sonucu ise gorillerin tek elinden gelebilecek şey evlerini, yani ormanı savunmaktır. Bunun için de ağaç kesen insanları yakalayarak durdurmak tek çaredir. Biz de onlara bu haklı mücadelelerinde yardımcı oluyoruz.

Gorilla Simulator 3D'te bize 2 dakikalık bir süre veriliyor ve bu 2 dakika içerisinde 12 insanı ağaç keserken durdurmamız ve kaçmalarını sağlamamız gerekiyor. Farklı yerlerde bulunan insanların yerlerini tespit etmek için acele etmemiz gerkeiyor; çünkü bazı insanlar ormanın derinliklerine girmiş olabiliyor. Bu mücadelemiz boyuca ağaç kesme kamplarını da basabiliyoruz.

3 boyutlu grafiklere sahip olan oyunda geniş haritalarda insan peşine düşmekteyiz. Eğer farklı bir simülasyon oyunu oynamak isterseniz Gorilla Simulator 3D'yi deneyebilirsiniz.

YORUMLAR