GPS Route Finder 1.0.3 (Android)

GPS Route Finder

GPS Route Finder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GPS Route Finder, gideceğiniz yere nasıl gidebileceğiniz tam olarak bilmediğinizde size yardımcı olabilecek olan ücretsiz bir Android GPS uygulaması.

GPS Route Finder, gideceğiniz yere en hızlı ve kolay şekilde gidebilmeniz için geliştirilen tamamen ücretsiz bir Android GPS uygulaması.

Oldukça basit şekilde tasarlanan uygulamanın kullanımı da çok kolay. Başlangıç ve bitiş noktalarını harita üzerinde işaretleyerek yürüyüş ya da sürüş rotanızın oluşmasını sağlayabiliyorsunuz. Özellikle bilmediğiniz şehirlerde gezmeniz gerektiğinde işinize yarayan uygulama hem zaman kaybetmemenizi he mde boş yere efor harcamamanızı sağlıyor.

Gitmek istediğiniz noktayı 3 farklı harita üzerinde gösteren GPS Route Finder, yürüyüş ve arabayla gidiş için farklı rotalar belirliyor. Böylece gidiş mesafenizi gereksiz yere uzatmamış oluyorsunuz.

Ücretsiz olarak sunulduğu için uygulama içerisinde reklam gösterimi bulunuyor fakat reklamların can sıkıcı boyutta olmadığını söyleyebilirim. Sürekli gezen ve yeni yerler keşfetmeyi seven biriyseniz ya da bilmediğiniz bir şehirde yaşamaya başladıysanız GPS Route Finder ile istediğiniz yere kolayca gidebilirsiniz.

YORUMLAR