GPT - Numara Sorgulama 2.0.1 (Android)

GPT - Numara Sorgulama

GPT - Numara Sorgulama
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GPT - Numara Sorgulama, numaradan isim bulma özelliğine sahip olan bir bilinmeyen numaralar uygulamasıdır.

Aniden telefonunuz çaldı. Ama numara kayıtlı değil. Kimin aradığını merak ediyorsunuz ama haklı olarak bilmediğiniz numarayı da açmak istemiyorsunuz. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz GPT - Numara Sorgulama uygulaması bu sorununuzu ortadan kaldıracak. GPT - Numara Sorgulama uygulaması sayesinde artık bilinmeyen numara diye bir tabir duymayacaksınız.

GPT - Numara Sorgulama, bilinmeyen numaraların kime ait olduğunu gösteren bir uygulama. Uygulamanın tasarımı ve  kullanımı oldukça basit. Bu sayede sadece bilinmeyen numaraları sorgulayabiliyor ve istemediğiniz detaylarda boğulmuyorsunuz. Uygulamayı kullanabilmek için öncelikle bilinmeyen numarayı girmelisiniz. Numarayı girdikten sonra sorgulama yaptırdığınızda numaranın kime ait olduğunu öğrenebiliyorsunuz. GPT - Numara Sorgulama uygulaması bilinmeyen numaraya ait olan ismi ad ve soyad olarak vermiyor. İnsanlar o numarayı rehbere nasıl kaydetmişlerde siz de o ismi görüyorsunuz. Ad ve soyad olarak ayrıntılı bilgi alamıyor olsanız bile  bu bilinmeyen numara öğrenme yöntemi oldukça işe yarıyor.

GPT - Numara Sorgulama uygulamasından sadece başkasının ismine değil kendi isminize de ulaşabilirsiniz. Uygulamanın rehber tarama özelliği sayesinde başka insanlar sizi hangi isimle kaydetmiş görebilirsiniz. Bu sayede arkadaşlarınız tarafından size nasıl hitap edildiğini anlamış olacaksınız. Eğer ücretsiz bir bilinmeyen numara sorgulama uygulaması arıyorsanız GPT - Numara Sorgulama tam size göre. Hemen şimdi GPT - Numara Sorgulama uygulamasını indirin ve kullanmaya başlayın.

YORUMLAR