Grab The Auto 3

Grab The Auto 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Grab The Auto 3, şehirdeki arabalardan istdiklerinizi seçerek alacağınız ve şehirde gezeceğiniz eğlenceli bir Android oyunu.

Grab The Auto 3, serinin 1 ve 2. oyunları ile büyük başarı yakalayan Grab The Auto oyununun 3. ve en son Android oyunu. Tamamen popüler PC ve konsol oyunu GTA kurgusu üzerinden geliştirilen oyunun bu yönünü sevmiyor olsamda, başarılı bir iş ile güzel bir oyun hazırladıklarını kabul etmek gerekiyor.

Şehirde arama sürme oyunu olarak nitelendirilen oyunda, hiç parası kalmayan John Woods karakterini kontrol ediyorsunuz ve yapmanız gereken şey şehirde bir araba seçip onu almak ve gezintiye çıkmak.

Serinin ilk 2 oyununda olmayan köpeğin de geldiği oyunda, Smaky isimli köpek siz nereye giderseniz hep bir adım arkanızdan sizi takip ediyor.

Son derece başarılı grafiklere ve görüntü kalitesine sahip olan Grab The Auto 3 oyununda 8 farklı araba kullanabiliyorsunuz. Şehirde gezerek eğlenebileceğiniz oyun açık dünya temalı ve oldukça geniş imkanlar sunuyor. Yapacaklarınızın sınırını oyuncu olarak sizin belirleyeceğiniz Grab The Auto 3, henüz beta aşamasında ve geliştirilmeye devam ediyor.

Farklı kamera açıları ile oynama imkanı sunan oyunun kendine özgü hikayesi ile birlikte oldukça eğlenceli ve heyecanlı vakit geçirebileceğinizi düşünüyorum. Android telefon ve tablet sahiplerinin ücretsiz olarak oynayabileceği bu oyunu kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR