Grand Battle 6.6.0 (Android)

Grand Battle

Grand Battle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Grand Battle Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz kaliteli bir MMORTS oyunudur.

Grand Battle özellikle savaş ve strateji oyunlarından hoşlanan oyunseverlere hitap eden başarılı bir MMO oyundur. Uygulama market üzerinde bulabileceğiniz en gerçekçi ve en kapsamlı MMORTS oyunları arasında yer alan Grand Battle’da kendi ordumuzu kurarak düşman birliklerini bozguna uğratmayı amaçlıyoruz.

Oyunun en iyi yanlarından bir tanesi de oyuncular arasında etkileşim şansı sunması. Bu sayede hem rekabetçi bir ortamda mücadele gösterebilir hem de oyundan aldığınız keyfi katlayabilirsiniz. Grand Battle özünde Red Alert’a epey benziyor ve sunduğu askeri birliklerle de bunu adeta tescilliyor. Elbette bir PC tadını yakalayamasa da mobil cihazlar oynaması da çok keyifli.

Grand Battle’da başarıya giden pek çok yol var. İsterseniz arkadaşlarınızla bir araya gelerek düşmanlara karşı saldırabilir, ister ordunuzu güçlendirerek önünüze çıkan herkesi yok edebilirsiniz. Strateji oyunları hoşunuza gidiyorsa ve bu deneyimi tabletleriniz ve akıllı telefonlarınız üzerinde yaşamak istiyorsanız Grand Battle mutlaka oynamanız gereken oyunlar arasında.