Great Drift Auto 5

Great Drift Auto 5
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Great Drift Auto 5, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir drift yapma oyunudur.

Great Drift Auto 5, mobil cihazınızda sürüş keyfi yapabileceğiniz bir drift yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden rahatlıkla oynayabileceğiniz bu oyunda, açık dünyada gezinerek drift yapma imkanına sahip oluyorsunuz. 

Great Drift Auto 5 oyununun ismi sizlere yabancı gelmeyecektir fakat bildiğimiz GTA ile alakası olmayan bir yapım. Neden böyle bir isim seçtiklerini bilmiyorum, bir tahmin yapmak gerekirse oyunun atmosferi nedeniyle dikkat çekmek istediklerini söyleyebilirim. Gerçekçi bir harita ve gelişmiş fizik motoru ile açık dünyada kullanıcılara drift yaptırmayı amaçlayan oyun, grafik olarak bana pek hitap etmese de belki sizin hoşunuza gidecektir. Oynanış gelecek olursak, Great Drift Auto 5 klasik drift yapma oyunlarıyla benzerlik gösteriyor. Belirli bir hıza ulaştıktan sonra kolaylıkla drift yapabiliyorsunuz.

Son zamanlarda kendinize bu tarz bir alternatif ararsanız Great Drift Auto 5 oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oynaması kolay bu oyunu kısa süreliğine de olsa denemenizi tavsiye ederim. 

YORUMLAR