Green Ninja 4.0 (Android)

Green Ninja

4.0
Green Ninja
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Green Ninja ile Android cihazlarınızdan sevimli yeşil ninjamızı düşman tesislerinden kaçırmamız gerekiyor!

Green Ninja, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış eğlenceli puzzle yani bulmaca oyunları arasında yer alıyor ve ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor. Hem çok kolay kullanılır bir oynanış tarzına sahip olması, hem de bu kolaylığa rağmen zaman zaman oldukça zorlayıcı olabilen yapısı sayesinde oyun esnasında oldukça fazla miktarda kafa patlatacağınızı söyleyebilirim.

Oyunun grafikleri pikselli eski tip oyunlardan esinlenilerek hazırlanmış ve grafiklerin ses öğeleriyle uyumlu bir şekilde kullanılması sayesinde oldukça keyifli bir hal aldığını söyleyebilirim. Her ne kadar çok yoğun bir hikaye işleyişi mevcut olmasa da oyunun amacı da zaten inanılmaz bir hikaye anlatmak değil, eğlenceli bir bulmaca deneyimi sunmak.

Oyundaki temel amacımız, bir kurbağa olan yeşil ninjamızı düşman yaratıkların elinden kurtarmak. İlk başta yaratıklara esir düşmüş olan sevimli çirkin karakterimiz, düşmanının elinden kurtuluyor ve çeşitli bölümler boyunca karşımıza çıkan diğer düşmanları alt ederek kaçmaya çalışıyoruz.

Oyunun kontrollerinin sadece parmağı ekranda sürükleme üzerine hazırlanmış olması nedeniyle herhangi bir kontrol zorluğuyla karşılaşmak mümkün değil. Ancak bazı bölümlerin bulmaca anlamında oldukça fazla zorlayıcı olmaları yüzünden dakikalarca durup düşüneceğinizi söyleyebilirim. Tahmin edebileceğiniz gibi bu zorluk seviyesi ilerleyen bölümlere doğru daha da artıyor.

Fakat oyuncuları bezdirmemek için zor olabilecek bazı noktalarda alternatif bölümler de yerleştirilmiş ve bu alternatifleri geçtiğinizde hikayeye kolayca devam edebiliyorsunuz. Green Ninja ücretsiz olarak sunulsa da oyunun içerisinde çıkan reklamlar mevcut ve bu reklamların kaldırılması için uygulama içi satın alma seçeneklerinden faydalanabiliyorsunuz.

Yeni ve eğlenceli bir puzzle oyunu arayanların göz atmadan geçmeyeceklerini düşünüyorum.

YORUMLAR