Grimfall 1.0.11 (Android)

Grimfall

Grimfall
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Heyecan dolu bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkan Grimfall'da tükenen hammaddelerden mümkün olduğunca fazla pay almak için uğraş veriyoruz.

Grimfall Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz aksiyon dolu bir strateji oyunudur. Oyunda kalan son kaynakları ele geçirmeye çalışan hükümdarlıkların kıyasıya mücadelesine tanık oluyoruz.

Oyunda başarılı olabilemek için güçlü askeri yapıya ihtiyacımız var. Bunun için elimizdeki kaynakları verimli bir şekilde kullanarak askeri yapımızı güçlendirmeli ve düşmanları tek tek yenmeliyiz. Düşman köylerini fehterederek kaynak sağlayabilir ve bu kaynakları kendi faydamız için kullanabilirz. Oyunda sürekli azalan hammaddeler için mücadele etmekteyiz bu bu sebeple elimizi çabuk tutmamız gerekmekte.

Başarılı olabilmek için yapmamız gereken tek şey askeri yapıyı güçlendirmek değil. Araştırmalar yaparak köyümüzün teknolojisini yükseltmeli ve yeni köyler kurarak topraklarımızı genişletmeliyiz. Oyunda farklı başarımlar karşılığında açılan ödüller mevcut. Bunlar oyuncuları sürekli olarak oyuna odaklamak için kullanılmakta.

Kıyasıya mücadelenin yaşandığı bu ortaçağ temalı oyunda başarılı olabilmek için düşmanlarımızı iyi gözlemlemeliyiz. Buna ek olarak arkadaşlarımızla ittifak oluşturma şansına da sahibiz.

Eğer siz de ücretsiz olarak oynayabileceğiniz keyifli bir strateji oyunu arıyorsanız, Grimfall denemeniz gerekenler arasında yer alıyor.

YORUMLAR