GT Racing: Motor Academy

GT Racing: Motor Academy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GT Racing: Motor Academy, Android tabanlı cihazlarınızda oynayabileceğiniz en gerçekçi yarış simülasyonudur.

GT Racing: Motor Academy, Android akıllı telefon ve tabletinizde oynayabileceğiniz bir yarış simülasyonudur. Tamamen ücretsiz sunulan oyunda 100'den fazla lisanslı arabayı deneyimleme şansı bulacaksınız.

Popüler mobil oyunların geliştiricisi Gameloft'un hız tutkunları için hazırladığı GT Racing: Motor Academy adlı oyunda aralarında Nissan GT-R, Audi R8, Ferrari modelleri, Ford Model T'nin bulunduğu tamamı lisanslanmış 111 araba ile yarışlara katılıyorsunuz. Yarışları kazandıkça yeni arabaların kilidini açıyor, arabanızın performansını etkileyen yükseltmeler uygulayabiliyorsunuz.

Yeni ve özenle hazırlanmış fizik motoru sayesinde Android cihazlarda oynayabileceğiniz en gerçekçi sürüş simülasyon oyunu olan GT Racing: Motor Academy, dünya genelindeki yarışçılara karşı oynama ve 6 oyuncuya kadar çoklu oyuncu modunda yarışma fırsatı sunuyor. Kariyer moduna giriş yaparak lisans testlerine katılmanız da mümkün. Adınızı liderler tablosuna eklettirmek içinse tek şansınız var; o da yarışları en hızlı derecede tamamlamak.

GT Racing: Motor Academy Özellikleri:

  • 26 üretici ve 111 lisanslı araba
  • Etkileyici fizik motoru
  • Şehir, hız ve rally pistleri
  • Yerel ve çoklu oyuncu modları
  • Ayarlanabilir kamera açısı ve kontroller

YORUMLAR