GT6 Track Path Editor

GT6 Track Path Editor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GT6 Track Path Editor, Android tabletlerinizi kullanarak Gran Turismo 6'ya özel pistler hazırlayabileceğiniz ücretsiz bir uygulama.

GT6 Track Path Editor, adından da anlayacağınız üzere Gran Turismo 6 oyunu için yeni ve kendinize özel pistler oluşturmanızı sağlayan ücretsiz bir Android uygulaması. Sadece Android tabletler için uyumlu olan bu uygulama sayesinde GT 6 için bir çok farklı ve yeni pist oluşturarak bu pistleri oyuna aktarıp araba sürebiliyorsunuz.

PlayStation 3 üzerinde oynayabileceğiniz oyun için yeni pistler geliştirmek isteyen tüm Android ve iOS kullanıcılara özel geliştirilen uygulamanın sözü, Sony tarafından bir süre önce verilmiş ve bu süreden sonra Sony tarafından geliştirilerek uygulama marketlere sürüldü.

Kendi pistinizin temasını ve rotasını tamamen siz belirliyorsnuz fakat süreci kolaylaştırmak için bazı otomatikleştirmeler söz konusu. Yine de pist tamamen size özel olarak hazırlanıyor ve sizin istediğiniz şekilde şekil buluyor.

Uygulama ile hazırladığınız pistleri Gran Turismo 6 içerisine ekleyebilmek için hem PlayStation 3 sahibi olmalı, hem bu cihazın internete bağlı olması hem de Gran Turismo 6'ya sahip olmanız gerekiyor. Eğer yarış oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız ve kendi yaratacağınız özel pistlerde araba yarışı yapmak sizi heyecanlandırıyorsa bu uygulamayı indirerek mutlaka kendi pistlerinizi oluşturmanızı tavsiye ediyorum.

YORUMLAR