GTR Traffic Rivals 1.1.44 (Android)

GTR Traffic Rivals

GTR Traffic Rivals
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adrenalin dolu yarışlara hazır olun.

Azur Interactive Games Limited tarafından geliştirilen ve Android oyuncularına sunulan GTR Traffic Rivals tamamen ücretsiz bir yarış oyunudur.

30’dan fazla süper aracın yer aldığı oyunda çarpıcı grafikler bulunmaktadır. Oldukça geniş ve zengin bir içerik ile karşımıza çıkan yapım, oyunculara muhteşem bir yarış deneyimi sunuyor. Kaliteli grafikleri ile yarış oyunları arasında oldukça popüler olan GTR Traffic Rivals, Android platformunda 4.4 gibi bir inceleme puanına sahip.

Kariyer modunun da yer aldığı oyunda birbirinden farklı zorluklardaki yarışlar bizleri bekliyor. Oyun içerisinde otomanda, sokaklarda vb. gibi alanlarda yüksek hız yapınca polisler peşimize takılacak ve bizleri durdurmak için ellerinden geleni yapacaklar. Oyun içerisinde polisler hiç umulmadık anlarda peşimize düşecek ve bizler için işleri biraz daha zorlaştıracaklar.

Küresel anlamda liderlik tablosunun da yer aldığı oyunda, en hızlı yarışçı olmaya çalışacak ve büyük ödüllerin sahibi olmaya çalışacağız. Oyunda bulunan araçları kişiselleştirebilecek ve tarzımızı yaratabileceğiz. Buna ek olarak oyuncular araçların seviyesini arttırarak daha güçlü hale de getirebilecekler. GTR Traffic Rivals, Android platformu için ücretsiz bir yarış oyunudur.

YORUMLAR