Guess The 90's

Guess The 90's
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Guess The 90's, Android cihaz sahiplerinin oynayabileceği eğlenceli ve nostaljik bir bilgi yarışması oyunudur.

Guess The 90's, özellikle 90'lı yıllarda büyümüş olanlar için eğlenceli bir Android bilgi yarışması oyunudur. 90'lı yıllarda bilgisayarlar, telefon ve tabletler günümüzdeki kadar kullanımda değildi. Bu nedenle çocuklar sokaklarda oyunlar oynayarak ve televizyon izleyerek daha çok zaman geçiriyorlardı. Bu şekilde büyümüş kişiler için oldukça eğlenebilecek olan oyun, eski yılları hatırlamanızı sağlayacaktır.

Oyun içerisinde 90'lı yıllarda popüler olan çizgi filmler, oyunlar, TV programları ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz. Oyunda yapmanız gereken ise karşınıza gelecek resimlerin ne olduğunu verilen harfleri kullanarak doğru tahmin etmek. Uygulama içerisinde 600 farklı resim bulunmaktadır. Uygulamanın kötü yanlarından biri olarak resimlerdeki içeriklerin bir çoğu Amerikan kültürüne aittir. Bu nedenle resimlerden bazılarında ne olduğunu anlmayabilirsiniz. Fakat böle durumlarda oyun içerisinde kullanabileceğiniz yardımcı özellikler bulunuyor. Harf satın alma ve benzeri türdeki yardımlar sayesinde kelimeleri doğru olarak tahmin edebilirsiniz.

Oyun oldukça basit olarak tasarlanmış olup sadece kelime tahmini yapmanıza yöneliktir. Bunun dışında ekstra puanlar veya ödüller gibi etkinlikler oyun içerisinde yer almıyor. Bu nedenle belirli bir süre sonunda oyundan sıkılabilirsiniz. Fakat bilgi ve bulmaca oyunlarını seviyorsanız oldukça eğlenceli ve keyifli vakit geçirebileceğiniz bir uygulamadır.

Guess The 90's oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Not: Oyun İngilizce dil desteğine sahip olduğu için oyun içerisindeki kelimeleri İngilizce olarak tahmin etmelisiniz.