Guess the Character!

Guess the Character!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Guess the Character, size gösterilen ikonlardaki gerçek karakterleri tahmin etmeye çalışacağınız heyecanlı bir Android oyunudur.

Guess the Character, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz heyecanlı bir bulmaca oyunudur. Oyundaki amacınız, size gösterilen tüm gerçek karakterleri doğru tahmin ederek testi bitirmek. Aynı türde farklı uygulamalar bulunmasına rağmen, gerçek karakterleri tahmin etme oyunu oldukça keyifli. Oyunun size sundukları arasında ilk sırada, hafızanızı test etme ve yenileme geliyor.

200'den fazla çözülmesi gereken soru ile birlikte gelen oyunda, ikonlar şeklinde siz gösterilen karakterleri doğru olarak tahmin etmelisiniz. Karakterler, filmlerden ve televizyon tanıdığımız karakterler arasından seçilmektedir. Film ve çizgi film izlemeyi seviyorsanız, Guess the Character oyunu sizin için iyi bir tercih olacaktır.

Özellikler:

  • 200'den fazla karakter ikonu
  • Tahmin etmekte zorlandığınız durumlarda kullanabileceğiniz ipuçları
  • Bilmediğiniz karakterleri arkadaşlarınız ile paylaşarak onlardan yardım alma
  • Bağımlılık yapıcı ve ücretsiz
  • Popüler film ve çizgifilm karakterleri

Her yaştan kişinin eğlenerek oynayabileceği Guess the Character, yeni bir şeyler sunmamasına rağmen keyifli vakit geçirmek için oynayabileceğiniz oyunlar arasında yer alıyor. Android cihazlarınız üzerinde Guess the Character oyununu oynamak için uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR