Guitar Tuner Pro Transpose 1.3 (Android)

Guitar Tuner Pro Transpose

1.3
Guitar Tuner Pro Transpose
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gitar çalmaya yeni başlayanların en büyük yardımcılarından biri olacak Guitar Tuner uygulamasıyla, gitarınızı çok kolay bir şekilde akort edebilirsiniz.

Gitar çalmaya yeni başladıysanız ve gitarınızı nasıl akort edeceğinizi bilmiyorsanız, Guitar Tuner uygulamasını kullanarak gayet kolay bir şekilde enstrümanınızı akort edebileceksiniz.

Özellikle gitar çalmaya yeni başlayanların en büyük sıkıntısı olan akort, bilmeyenler için gerçekten içinden çıkılmaz bir hal alabiliyor. Bu durum için geliştirilen akort cihazları, bu anlamda büyük kolaylık sağlayan araçlardan bir tanesi. Ancak yanınızda sürekli akort cihazı taşımak istemiyorsanız, en basit çözüm Android telefonunuza Guitar Tuner uygulaması yüklemek olacaktır. Her akor için yüksek kaliteli sesler bulunduran Guitar Tuner uygulamasını açtıktan sonra yapmanız gereken; hangi teli akort edecekseniz o telin akorunu bulup kaydı dinlemek. İlgili akorun sesini duyduktan sonra gitarınızın telinden de aynı tonu yakalayana kadar akort burgusunu küçük dokunuşlarla çevirmeniz yeterli olacaktır. Sesleri tekrar tekrar dinlemek için de özel bir fonksiyonu bulunan Guitar Tuner uygulaması sayesinde hem akorların tonlarını öğrenecek, hem de gitarınızı akort etmeyi öğreneceksiniz.

Reklam bulundurmayan Guitar Tuner uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR