Günün Fırsatı

Günün Fırsatı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Günün Fırsatı uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızda ücretliden ücretsize düşen uygulamaları kolayca bulabilirsiniz.

Günün Fırsatı uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının ücretli uygulamalar sorununun üstesinden gelmelerini sağlayabilecek uygulamalar arasında yer alıyor ve elbette ücretsiz olarak sunuluyor. Hem kolay ve anlaşılır arayüzü hem de doğru bir şekilde çalışan bildirim desteği ile ücretli uygulamalar ücretsize döndüğü anda haberdar olmanız mümkün hale geliyor.

Uygulamayı kullanırken bildirim yani push notification özelliğini açmanız durumunda, her gün JoyGame oyunları için promosyon kodları kazanmanız da mümkün hale geliyor. Bildirimler sayesinde hiç zorlanmadan her an ücretsize düşen uygulama ve oyunlar hakkında bilgi almanız da mümkün hale geldiği için bu özelliği her daim açık bırakmanızı öneriyorum.

Uygulama elbette çalışırken aktif bir internet bağlantısına ihtiyaç duyuyor. Zira ücretsiz hale gelen ücretli uygulamaları tespit etmek ve son bilgileri kullanıcılara aktarmak için internet bağlantısı kullanılıyor. Ancak internet kotanız üzerinde pek bir etkisi olmuyor çünkü uygulamanın veri alışverişi oldukça sınırlı ve düşük miktarda tutulmuş.

Google Play'de ücretli olarak bulunan uygulamaları her gün takip etmek oldukça zor ve bunlar ücretsiz hale geldiğinde hemen indirme fırsatını kaçırabiliyorsunuz. Dolayısıyla ücretsiz olan ücretlileri kaçırmamak ve bir an önce mobil cihazınıza indirmek için kesinlikle kullanmanız gereken uygulamalardan birisi olduğuna inanıyorum.

YORUMLAR