Hacker Sırları 1

Hacker Sırları 1
ÜCRETSİZ
0  
1  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    2,427

  • Üretici

    Yavuz Çakar

Hacker Sırları 1, hackerlık hakkında öğrenmek istediğiniz sırların hepsini okuyabileceğiniz 77 sayfalık bir Android cihazlara uygun kitap.

Hacker Sırları 1, 77 sayfa taranarak oluşturulan bir hackerlık kitabı. Bu kitabu ücretsiz olarak Android telefon ve tabletlerinize indirerek dilediğiniz zaman okuyabilirsiniz. Tabletler ve web üzerinde daha iyi okuyabileceğiniz kitabın ikinci serisi de Google Play Store üzerinde bulunuyor fakat ücretli olarak satılıyor. Eğer ilk kitabı ücretsiz olarak edinip beğenirseniz, serinin ikinci kitabı olan Hacker Sırları 2'yi de mutlaka okumanızı öneririm.

Yavuz Çakar tarafından hazırlanan kitabı indirebilmek için Google Play Store'a kredi kartı bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Fakat bu uygulama tarafından istenilen bir şey olmadığı gibi uygulamayı indirdiğiniz için de herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Bildiğiniz üzere hackerlar internet üzerinde farklı yöntemler kullanarak siteleri, kişileri, kurum ve kuruluşları hackleyen kişiler. Yani hedef aldığınız kişilerin bir şekilde kişisel yada kurumsal hesaplarına giriş yapmak diyebilirim. Sadece bununla sınırlı olmayan hackerlığın en ince detaylarını ve sırlarını öğrenmek istiyorsanız Hacker Sırları 1 kitabı sizin için iyi bir başlangıç olacaktır.

YORUMLAR