Happy Dinos

Happy Dinos
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Happy Dinos, şehir kurma ve yönetme oyunlarından keyif alanların seveceği türden bir oyun.

Happy Dinos, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli ve uzun soluklu bir şehir kurma oyunu olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda kendi adamızı kuruyor ve dinozor türlerinin yaşamlarını devam ettirecek ortamı oluşturmaya çalışıyoruz.

Kolay kullanılan kontrollere ve basit bir arayüze sahip olmasından ötürü bu oyunu büyük küçük herkes zorlanmadan kavrayabilir. Sadece birkaç dakikanızı ayırarak neyin nasıl yapılması gerektiğini anlıyoruz. Buna ek olarak oyunda kullanılan grafikler de epey etkileyici tasarımlara sahipler. Adanın, dinozorların ve binaların modellemeleri başarılı.

Happy Dinos'un oyunseverlerin yaratıcılıklarını ortaya koyabilme şansı verdiğini de belirtmeden geçmeyelim. Sunulan geniş kişiselleştirme listesi ile adamızı dilediğimiz gibi dekore edebiliyoruz. Üzerinde yaşayan dinozorların farklı türlerini çiftleştirerek yepyeni türler ortaya çıkartabiliyoruz. Oyunda toplamda 100 farklı tür bulunuyor ve bunları keşfetmek tamamen bize bırakılmış.

En sevilen şehir kurma simülasyonları arasında yer alan Happy Dinos, bu oyun kategorisinden keyif alanların seveceği türde bir oyun.