Happy Ghosts 1.0.11 (Android)

Happy Ghosts

Happy Ghosts
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Happy Ghosts'ta renkli hayaletleri eşleştirip bölümlere tamamlamaya çalışıyoruz.

Happy Ghosts, bulmaca oyunları oynamaktan keyif alan iPhone ve iPad cihaz sahiplerinin seveceği türden bir oyun. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyun özellikle eşleştirme oyunlarına ilgi duyanların kısa sürede favorileri arasına girebilecek niteliklere sahip.

Her yaştan oyunseverin rahatlıkla oynayabileceği Happy Ghosts'taki amacımız istenmeyen misafirleri kovmaları için sevimli hayaletlere yardım etmek. Bunu yapabilmek için aynı renklere ve tasarımlara sahip olan hayaletleri yan yana getirmemiz yeterli oluyor. Parmağımızı ekranda sürükleyerek hayaletlerin yerlerini değiştirebiliyoruz.

Onlarca farklı bölüme sahip olan Happy Ghosts'ta zorlandığımız bölümleri bonuslar ve güçlendiriciler yardımıyla daha rahat bir şekilde geçebiliyoruz.

Oyunun en iyi yanlarından birisi de oyunculara arkadaşlarıyla mücadele edebilme şansı sunması. Tek başımıza oynamak yerine arkadaşlarımızla mücadele edebilir ve daha rekabetçi bir ortam oluşturabiliriz.

Üçlü eşleştirme oyunlarına karşı ilgi duyuyorsanız ve bu kategoride oynayabileceğiniz ücretsiz bir oyun arıyorsanız Happy Ghosts'u denemenizi tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR