Hassle Me!

Hassle Me!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hassle Me!, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanabileceğiniz çok özellikli ve ücretsiz bir hatırlatma uygulamasıdır.

Sahip olduğunuz Android cihazlar üzerinde kullanabilmek için kullanımı kolay ve geniş kapsamlı bir hatırlatıcı uygulama arıyorsanız, Hassle Me! aradığınız uygulama olabilir. Uygulama kullanıcıların kolay bir şekilde hatırlatıcı eklemelerini ve bu hatırlatıcılar üzerinde istedikleri değişikleri yapmasını sağlamak için geliştirilmiş. Farklı özellik ve seçenekler ile donatılmış olan Hassle Me! sayesinde hiçbir toplantınızı, özel günlerinizi ve işlerinizi unutmazsınız.

Uygulamanın en etkileyici yanlarından bir tanesi olarak kullanım kolaylığını söyleyebilirim. Bir çok özelliğe sahip olmasına ve geniş kapsamlı bir hatırlatıcı uygulama olmasına rağmen rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eklemiş olduğunuz aktivite, etkinlik ve taslakların detaylı bilgilerine istediğiniz an ulaşabilirsiniz. Uygulamaya hatırlatıcı eklemek oldukça basit bir işlem ve herhangi bir karışıklık içermiyor.

Listenizi kontrol ederek günlük yapmanız gereken kaç taslağın olduğunu göreceğiniz Hassle Me!, listenizi farklı olarak filtreleyebiliyor. Uygulamanın sizi uyarabilmesi için ise titreşim, bildirim, yazılı mesaj veya sesli uyarı ayarlayabilirsiniz.

Özellikler:

  • Kullanıcıların kolayca hatırlatıcı eklemesini sağlar
  • Hatırlatıcıları düzenleme ve silme
  • Hatırlatıcılara resim ekleyebilme
  • Ücretsiz

YORUMLAR