Hatim Hesaplama 2.0 (Android)

Hatim Hesaplama

2.0
Hatim Hesaplama
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hatim Hesaplama, Yasin, İhlas ve diğer hatimler için kimin kaç tane okuması gerektiğini gösteren basit bir Android hatim uygulaması.

Hatim Hesaplama, hatim indirmek isteyenlerin yardımına koşan ve hangi kişinin kaç tane okuması gerektiğini gösteren basit ama son derece yararlı bir Android hatim uygulaması.

Yasin, İhlas, Ayetül Kürsi, Salat-ı Nariye, Tevhid veya diğer hatimler için kaç kişinin kaç tane okuyacağının hesabını yapabilen uygulama bunu ana sayfası üzerinde net olarak gösteriyor. Eğer yapmak istediğiniz hatim, uygulama içerisinde yer alan kayıtlı hatimler içerisinde yoksa diğer hatimler bölümüne girerek kaç adet okunacağını yazarak hesap yapabilirsiniz.

Hatim indirme sürecinizi kolayulaştıran ve bir yandan kayıt altında tutmuş olan uygulamayı Kuran okuyan herkesin kullanmasını tavsiye ederim. 1 MB gibi ufak bir boyutu olan uygulama Android cihazlarınızı yormuyor ve sorunsuz olarka çalışıyor.

Şık tasarımı ile gözlere hitap eden uygulamayı kullanırken de herhangi bir sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum. Eğer sürekli hatim indiriyorsanız, Hatim Hesaplama uygulamasını Android telefon ve tabletlerinizde bulundurmanızda fayda var.