Haunted House Mysteries 1.044 (Android)

Haunted House Mysteries

Haunted House Mysteries
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Haunted House Mysteries point and click türünde bir macera oyunudur

Haunted House Mysteries eğer gizemli bulmacaları çözmeyi seviyorsanız hoşunuza gidebilecek point and click türünde bir mobil macera oyunu.

Oyunun Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip belli bir kısmını oynayabileceğiniz bu versiyonunda Nancy Evans adlı kahramanımızın hikayesi konu alınıyor. Nancy Evans ömrü boyunca doğaüstü olaylarla uğraşmıştır ve bu alanda ün kazanmıştır. Nancy bir gün akrabası tarafından deniz kenarındaki evine davet edilir ve küçük bir tatil yapmak için yola çıkar. Fakat bu evin yakınlarında yer alan terkedilmiş bir köşk ürpertici bir atmosfere sahiptir. Biz de Nancy'e eşlik ederek bu perili köşkün arkasındaki gizemi çözmeye çalışıyoruz.

Haunted House Mysteries point and click türünün klasik özelliklerini taşıyor. Oyunda ilerleyebilmek ve hikaye zincirini çözebilmek için karşımıza çıkan bulmacaları çözmemiz gerekiyor. Bulmacaları çözmek için ise farklı eşyaları toplamamız, karşımıza çıkan ipuçlarını birleştirmemiz gerekiyor. Bütün bu işleri yaparken ise etraftan gelen ürpertici seslere ve hayalet görüntülerine karşı sakin olmamız ve soğukkanlılığımızı korumamız gerekiyor.

Haunted House Mysteries güzel çizimlerden oluşmuş yüksek kaliteli grafiklere sahip olan bir oyun. Oyunu başarılı bir macera oyunu olarak tavsiye etmekteyiz.

YORUMLAR