Haunted Manor 2 1.1.1 (Android)

Haunted Manor 2

Haunted Manor 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Haunted Manor 2 perili köşk hikayesini konu alan bir bulmaca oyunudur

Haunted Manor 2 oyun severlere ürpertici bir macera sunan ve çeşitli bulmacalarla oyuncuları test eden, Android mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir korku oyunudur.

Haunted Manor 2'de gizemli bir perili köşk hikayesi konu alınıyor. Perili köşkler ile ilgili olarak birçok farklı hikaye vardır; fakat bu hikayelerin tek ortak yönü perili köşkten uzak durmanız gerektiğidir. Biz oyunda her an herşeyin gerçekleşebileceği bir mekana girmek üzere olan bir maceracıyı kontrol ediyoruz. Bu perili ev kalbimizi, bedenimizi ve ruhumuzu sınayacaktır ve ancak algımızı ve zihnimizi açık tutarak bu evi dize getirebileceğizdir.

Haunted Manor 2 zihinsel yeteneklerimizi ve gözlemleme kabiliyetimizi test eden Point & Click tarzında bir macera oyunudur. Oyunda perili köşkü ziyaret ediyoruz ve karanlık ve zorlu bulmacaları çözerek perili evin ardındaki gizemi ortaya çıkarmaya çalışıyoruz.

Haunted Manor 2 oldukça kaliteli grafiklere sahip. Oyundaki mekanlar sinematik çekim yöntemleri kullanılarak oluşturulmuş ve 3 boyutlu olarak tasarlanmış. Oyunun sunduğu yüksek görsel detay 3 boyutlu ses efektleri ve ortam sesleriyle destekleniyor ve ürpertici bir deneyim elde ediliyor.

Eğer macera oyunlarını seviyorsanız Haunted Manor 2 hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR