HD Voice Recorder

HD Voice Recorder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HD Voice Recorder, Android cihazlarınızı kullanarak HD kalitesinde ses kaydetmenizi sağlayan minik ve yararlı bir Android uygulamasıdır.

HD Voice Recorder, yüksek kaliteli sesler kaydetmek isteyen kullanıcılar için özel olarak geliştirilen yararlı ve ücretsiz bir uygulamadır. Akıllı bir ses kaydetme uygulaması olan HD Voice Recorder ile uzun süreli ses kayıtları yapabilirsiniz. Kullanımı kolay ve şık bir arayüze sahip olan uygulama sayesinde istediğiniz sesleri rahatlıkla kaydedebilirsiniz.

Uygulama içerisinde casus ve mp3 modları bulunuyor. Bu modlar ile birlikte uygulamayı farklı amaçlarınız için kullanabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse gece konuşup konuşmadığınızı, iş toplantılrınızı ve canlı konserleri kaydedebilirsiniz. Sessiz kısımları atlayarak sadece sesleri kaydeden mod sayesinde gereksiz yer kaplayan büyük ses dosyaları oluşturmanızı engelleyebiliyorsunuz. Uygulama casus moduna alındığında ise cihazınızın arkaplanında çalışarak herhangi bir bildirim göstermez. Kayıtta olduğunu kendiniz dışında kimse bilemez.

Özellikler:

  • Yüksek kaliteli ses kaydı
  • MP3 olarak kaydetme
  • Farklı amaçlar için kullanabileceğiniz 3 ayrı çalışma modu
  • Kaydetme, durdurma ve devam ettirme
  • Kayıt paylaşım
  • Dönüştürme işlemleri

Android telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanabileceğiniz kaliteli ve kullanımı kolay bir ses kayıt uygulaması arıyorsanız, HD Voice Recorder uygulamasını ücretsiz olarak indirerek kesinlikle denemelisiniz.

YORUMLAR