HD Widgets 4.0.5 (Android)

HD Widgets

HD Widgets
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HD Widgets, Android cihazlarınızın ana ekranları üzerinde kullanabileceğiniz kaliteli ve kullanışlı widgetlar sunan etkileyici bir uygulamadır.

HD Widgets, ücretli bir Android widget uygulaması olmasına rağmen 1 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan etkileyici ve şık bir uygulamadır.

Akıllı teleofn ve tabletlerimizin en ufak özelliklerinden biri olan wisgetlar, aynı zamanda en çok kullandığımız ve en çok işe yarayan özellik diyebilirim. Cihazlarımızın ana ekranları üzerinde hava durumu, mevki, saat, tatih vb. bilgileri görmemizi sağlayan widgetlar bu uygulama ile birlikte çok daha şık bir görünüme kavuşuyor ve çok daha fazla kişiselleştirilebilir hale geliyor.

Uygulama sayesinde widgetlarınızı kolayca düzenleyebiliyorsunuz. Widgetları seçerek renklerini, ikonlarını, saatini, arkaplanını ve görünümüzü anında düzenleyebilirsiniz.

1x1 boyutundan 5x3 boyutuna kadar her türlü boyut desteği sağlayan uygulama kilit ekranı üzerinde de widgetlar kullanmanızı sağlıyor. Tabletler için ise 6x1, 6x2, 3x5, 8x1, 8x2 ve 4x7'lik boyut desteği sunmaktadır.

Uygulama içerisinde kullanabileceğiniz pek çok farklı tema ile birlikte geliyor. Bu temaların içerisinde aynı zamanda yüzlerce widget'da bulunmaktadır.

Android telefon ve tabletlerinizi kişiselleştirebilmenin en eğlenceli ve kolay yollarından biri olan HD Widgets uygulamasını mutlaka kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR