Heads Up! 2.0 (Android)

Heads Up!

2.0
Heads Up!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Heads Up! oldukça eğlenceli bir tahmin etme oyunudur

Heads Up! arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz oldukça eğlenceli bir mobil bulmaca oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Heads Up! oyunu asıl olarak Amerika'nın en ünlü şov programlarından olan Ellen DeGeneres'in programında oynanan bir sosyal oyun olarak ortaya çıkmış bir oyun. Tabu benzeri bir yapıya sahip olan Heads Up!'ta temel amacımız arkadaşlarımızın bize gösterdiği karttaki kelimeyi, o kelimeyi kullanmadan arkadaşlarımıza belirlenen süre içerisinde anlatmak. Bu iş için şarkı söyleyebiliyor, taklit yapabiliyoruz ve farklı şekilde karttaki kelimeleri hatırlatacak şeyler yapabiliyoruz.. Tek yapmamamız gereken karttaki kelimeyi söylememek.

Heads Up! oyununda farklı kategoriler altında toplanmış yüzlerce kart seçeneği oyunculara sunuluyor. Oyuncular bu kartları anlatmaya ve tahmin etmeye çalıştıklarında tablet veya telefonlarını sallayarak bir sonraki karta geçebiliyorlar. Ayrıca Heads Up! oyunu oynarken sizin görüntülerinizi kaydedebiliyor. Bu videoları eğlence için sonradan Facebook hesabınızda paylaşabiliyorsunuz.

Heads Up! eğer arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz eğlenceli bir sosyal oyun arıyorsanız oldukça hoşunuza gidebilecek, yüksek etkileşimli bir mobil bulmaca oyunu.

ARTILAR

Arkadaş toplantıları için yüksek eğlence

EKSİLER

YORUMLAR