HeadsOff

HeadsOff
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HeadsOff uygulaması ile Android cihazlarınızdaki rahatsız edici bildirim popup pencerelerinden kurtulabiliyorsunuz.

HeadsOff uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının Lollipop sürümünden sonra gelen popup bildirimleri ortadan kaldırabilmeleri için hazırlanmış ücretsiz bir yardımcı uygulama. Geçmişteki Android sürümlerinde, herhangi bir bildirim geldiğinde bu bildirim ekranımızı işgal etmezdi ve sadece bildirim çubuğunda görünürdü. Yeni Android sürümlerinde ise ekranda kendini gösteren bir pencere beliriyor ve pek çok kullanıcı bu durumdan rahatsız.

HeadsOff'un oldukça kolay kullanımı sayesinde ekranın üst bölümünde ortaya çıkan bu bildirimleri ortadan kaldırmak mümkün hale geliyor. Tüm uygulamaların bildirimlerini ortadan kaldırabilen ancak bu bildirimleri bildirim çubuğunda tutmaya devam edebilen HeadsOff, böylelikle kullanıcıların akıllı telefon kullanım deneyimlerini daha iyi hale getirebiliyor.

Popup pencereleri kilit ekranında da ortadan kaldırabilen HeadsOff, uygulama içerisinden satın alınabilecek pro sürümüyle birlikte bazı ek özelliklere de kavuşuyor. Bu özellikleri listelemek gerekirse;

  • Ayrı ayrı uygulama bildirimlerini kontrol etme
  • Bildirim yazısı renk kontrolü
  • Bildirim çubuğunda detaylı gösterim
  • Bildirim yazı hızını belirleme
  • Bildirim yazılarını kopyalayabilme

Uygulamanın çalışması esnasında herhangi bir sorun ya da hata mevcut değil ancak gelişmiş özelliklerinin hepsinin ücretli olarak sunulması nedeniyle ücretsiz sürümde çok falza kişiselleştirme yapma şansına sahip değilsiniz. Çalışmak için internet bağlantısı da gerektirmeyen ve sınırsız olarak kullanılabilen uygulama, göz atmadan geçmemeniz gerekenler arasında.