Heavy Bus Simulator (Android)

Heavy Bus Simulator

Heavy Bus Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Heavy Bus Simulator mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir otobüs oyunudur

Heavy Bus Simulator eğer mobil cihazlarınız üzerinde gerçekçi bir otobüs kullanma tecrübesi yaşamak isterseniz size aradığınız eğlenceyi sunabilecek bir otobüs simülatörü.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir otobüs oyunu olan Heavy Bus Simulator'da oyuncular büyük yolcu otobüslerine şöförlük yaparak para kazanmaya çalışıyorlar. Oyundaki temel amacımız ise yolcu memnuniyetini üst seviyede tutarak gelir elde etmek. Bu iş için dağ yollarında ve zorlu arazilerde kaza yapmadan araç kullanmamız, en hızlı şekilde yolcularımızı varmak istediklere yere taşımamız gerekiyor.

Heavy Bus Simulator bir simülasyon oyunu olduğu için doğal olarak gerçekçi fizik hesaplamalarına yer veriyor. Brezilya yollarında araç kullandığımız oyunda farklı otobüs seçeneklerine sahibiz, ayrıca sahip olduğunuz otobüsleri boyayarak görünümlerini de değiştirebiliyorsunuz.

Heavy Bus Simulator'da trafik kurallarına, trafik ışıklarına, hava koşullarına ve aracınızın benzin durumuna dikkat etmeniz gerekiyor. Oyunun grafiklerinin tatmin edici kalitede olduğu söylenebilir.