Heavy Excavator 3D Simulator 2

Heavy Excavator 3D Simulator 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Heavy Excavator 3D Simulator 2 gerçekçi bir simülasyon oyunudur

Heavy Excavator 3D Simulator 2 eğer ağır iş makinalarını kullanmayı tecrübe etmek isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil simülasyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kepçe simülasyonu olan Heavy Excavator 3D Simulator 2'de dev kepçeleri kullanmanın aslında ne kadar güç bir iş olduğunu anlayabiliyoruz. Oyunda gerçek inşaat alanlarına girerek bir yandan kepçemizi, diğer yandan da kepçemizin uzun kolunu kontrol etmeye çalışıyoruz ve bize verilen görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Oyunda çeşitli şeyleri yukarı kaldırma, kazı yapma gibi operasyonlara katılmaktayız. Kepçemizi kullanarak molozları toplayarak kamyonlara yüklemek gibi eğlenceli görevler de bizi beklemekte.

Heavy Excavator 3D Simulator 2'nin ortalama kalitede grafiklere sahip olduğu söylenebilir. Dokunmatik kontrollerle yönettiğiniz ağır iş makinanızı yönetmek için ise biraz oyuna alışmanız gerekebilir. Özellikle kepçenin hidrolik kolunu yönetmek biraz pratik gerektiriyor.

Yediden yetmişe her yaştan oyun severe hitap eden Heavy Excavator 3D Simulator 2 mobil cihazlarınızda boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmenize yardımcı oluyor.