Hero Z: Doomsday Warrior

Hero Z: Doomsday Warrior
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombilerle savaş, kahramanları takımına kat ve halkını kurtar.

Zombi öldüren insanları yanınıza alın, binalarınızı oluşturun, düşmanları ve zombilerin ve en sonunda halkınızı kurtarın. Bu zorlu strateji oyununda farklı olan şeylerden yararlanmak için hemen indirin ve sizi bekleyen insanlara yardımcı olun.

3 boyutlu gerçekçi savaş videosuyla savaş raporları sunan bu oyunda sanki savaşın içindeymiş gibi hissedeceksiniz. Bu videolar taktikleri analiz etmenize yardımcı olacakken aynı zamanda gelecekteki savaşlarda daha akıllı bir lider olmanıza yardım sağlayacak. Böylelikle halkınızı kurtarmanız adına daha doğru kararlar alıp buna göre saldırabileceksiniz.

Bu yolda sizi bekleyen birden çok kahraman olacak ve her kahramanın kendine özgü bir yeteneği yer alıyor. Bu kahramanların yeteneklerini keşfedip hikayelerini dinleyin. Savaş sırasında sizinle birlikte savaşacaklar bu kahramanları, daha güçlü olmak istiyorsanız, onları kendi kampınızda eğitmelisiniz.

Üslerinizi geliştirmek için daha fazla eşyaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Aynı zamanda yeni binalar oluşturabilmek için sizden istenenleri yerine getirmeniz gerekebilir. Ancak bu sayede daha güçlü hale gelir ve zombilerle daha iyi mücadele edebilrsinizi. Bu konuda uzman kişileri ekibinize katmalı ve onlarla birlikte çalışmalısınız.

Hero Z: Doomsday Warrior indirmek ve oynamak ücretsizdir, ancak bazı öğeler gerçek parayla satın alınabilir.

YORUMLAR