Heroes: A Grail Quest 1.03 (Android)

Heroes: A Grail Quest

Heroes: A Grail Quest
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sıra tabanlı strateji oyunlarının en başarılı örneklerinden olan bu oyunda kayıp tarihi eseri bulup krallığa geri getirmeliyiz.

Heroes: Grail Quest, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bağımlılık yaratan bir strateji oyunudur. Özellikle sıra tabanlı strateji oyunlarından hoşlanıyorsanız bu oyunu mutlaka denemenizi öneriyorum.

Oyunda yanında sadık askerleriyle krallığa barış getirmek isteyen bir şövalyeyi kontrol ediyoruz. Şövalyenin görevi kayıp tarihi eseri krallığa geri getirmek. Oyun kontrolleri gerçekten çok iyi ve herhangi bir problem yaratmıyor. Grafikler ise basit bir tasarıma sahip olmasına rağmen 3D teknolojisiyle yapıldığı için kalite hissini başarıyla veriyor.

Oyunda zorlu görevinizi başarmak için çok dikkatli olmalıyız ve gerektiğinde farklı birimleri yardımımıza çağırabiliriz. Buna ek olarak oyunda devasa bir dünya var ve her köşesini keşfetme şansına sahibiz.

Eğer siz de sıra tabanlı strateji oyunları oynamaktan hoşlanıyorsanız, Heroes: Grail Quest denemeniz gereken oyunlar arasında yer almalı.

YORUMLAR